Apie mus

 

VEPROC Research and Consulting, UAB yra konsultacijų įmonė, savo veiklą koncentruojanti projektų valdymo srityje. Konsultuojame privataus ir viešojo sektorių subjektus bei fizinius asmenis ES paramos projektų rengimo ir įgyvendinimo klausimais, pildome paraiškas, rengiame galimybių studijas, investicinius projektus, verslo planus, energijos vartojimo auditus, rengiame statybos darbų sąmatas,  organizuojame viešuosius pirkimus.

 

Pagrindinis VEPROC privalumas yra aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda. Varančioji VEPROC jėga yra žmonės įgiję patirtį įgyvendinant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos finansuojamus projektus, turintys daktaro ir magistro mokslo laipsnius, bei praktinę strateginio valdymo patirtį verslo  įmonėse ir viešajame sektoriuje. Mūsų komandoje šiuo metu yra 10 nuolatinių ir daug laisvai samdomų ekonomikos, energetikos, transporto, aplinkos apsaugos, statybų inžinerijos, architektūros, darbų saugos ekspertų


Įmonė rengia ir įgyvendina projektus aplinkos apsaugos, energetikos, finansų, gamtosaugos, sveikatos apsaugos, švietimo, transporto, žemės ūkio bei žuvininkystės srityse. Iš viso mūsų įmonė yra parengusi ir įgyvendinusi daugiau nei 500 projektų paramai gauti.


Padėkos už prisidėjimą prie projektų įgyvendinimo:

  

  

 

 


 

Sprendimas: Tesia Dynamics